Celokompozitní hůl s pěnovou čepelí je složená z 90 % carbonu a 10 % skelných vláken disponuje nízkou vahou, protiskluzovou úpravou (grip) a zaoblenými hranami pro optimální úchop. Dlouhodobé testování firmy STOON umožnilo nalézt pro hůl optimální flex zónu (oblast pružnosti). Dostane se vám tak do rukou hůl, která výrazně posune hranice vašich možností ve všech fázích hry.

Neustálé testování a technologický posun ve firmě STOON však umožnily již tak výbornou hokejku posunout ještě dál a některé vlastnosti, jako je odolnost a zmiňovaná flex zona posunout ještě dál, a to samozřejmě tak, aby nebyla zvýšena hmotnost. Kromě toho se změnila i vizáž hole. Co však zůstalo, je možnost nechat si individuálně na přání vzhled přizpůsobit, případně hůl doplnit o vámi dodané prvky.

Klíčové vlastnosti našich SUPERSPEED holí:

Vysoká odolnost – kevlar je využíván i pro vojenské přilby a jiné ochranné pomůcky, u kterých je klíčová odolnost proti nárazům a mechanickému poničení.

Pohotovost a neomylnost - s milimetrovou přesností prolisovaný shafts uhlíkovými vlákny dodává holi pružnost v požadovaných místech. Hráči tak hůl umožňuje vystřelit přesně a s dostatečnou razancí při jakémkoli typu střely.

Přesnost – naprostou přesnost přihrávek i střelby zajistíme díky naší široké nabízené škále zahnutí. Každý hráč tak může volit mezi několika desítkami variant zahnutí. (volitelný je i flex hole).

Originalita – k dokonalosti bezpochyby patří i design. Nabízíme možnost volit mezi několika grafikami zdobícími hokejku. Potřebám hráče přizpůsobíme i samotné barevné provedení hole

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Senior hokejová hůl S3 LIGHTNING

  • Výrobce: Stoon
  • Kód výrobku: Senior hokejová hůl S3 LIGHTNING
  • Dostupnost: Na skladě
  • 3 990 Kč

  • Cena bez DPH: 3 298 Kč

Dostupné možnosti